بادی
الف) فیلم سه لایه (كیسه) پلی‌اتیلنی FFS :
این محصول جهت بسته‌بندی مستقیم محصولات جامد تولیدی پتروشیمی-ها و تولیدات مشابه استفاده می‌گردد كه مشخصات فنی و ظاهری طبق هر سفارش ارائه می‌گردد. این محصول می‌تواند از ضخامت ................ تا ............... تولید گردد. مواد مورد استفاده تركیبی از مواد درجه یك پلی‌اتیلنی تولید داخل و خارج از كشور می‌باشد كه در نهایت می‌باید مشخصات فنی مورد نیاز سفارش دهنده را تأمین نماید. ظرفیت تولید سالانه این محصول بصورت عملیاتی 4،000 تن در سال می‌باشد.
ب) فیلم سه لایه شرینك: این محصول جهت بسته‌بندی غیرمستقیم در ابعاد بزرگ و قابل حمل توسط لیفتراك و پوشش كیسه‌های پالت چینی شده مورد استفاده دارد كه مشخصات فنی و ظاهری طبق نیاز سفارش دهنده ارائه می‌گردد. حداكثر سایز این محصول به صورت تیوپ به قطر 260 سانتی‌متر می‌باشد كه نحوه ارائه آن رولهای حداكثر به قطر یك متر و حدود 900كیلوگرمی است. ضخامت این فیلم از .......... تا ............ توان تولید ماشین آلات این خط تولید شركت می‌باشد.

تزریقی:
محصول تولیدی این شركت به روش تزریقی در حال حاضر تنها پالت پلاستیكی یا تركیب چوب و پلاست است كه نوع چوب-پلاست آن در منطقه خاورمیانه كاملاً منحصر بفرد می‌باشد. پالتهای فعلی كه با مشخصه یكرو و یك تكه كه استحكام آنها در حالت متحرك به میزان 1.5 تن و در حالت ساكن تا حدود 5 تن و در ابعاد 1100 * 1300 * 150 و 1000 * 1200 * 150 میلیمتر می‌باشد. دورانی: این خط تولید، قادر است مخازن ذخیره آب و سوخت را از حجم 100¬لیتر تا 5000¬لیتر و از یك لایه تا چند لایه را تولید نماید. مخازن طبق سفارشات در رنگهای مختلف و در صورت تقبل هزینه، در شكلهای متفاوت از قالبهای موجود تولید می‌گردد.