تجدید میثاق با سردار خوبی ها و رشادتها ،شهيد مرتضي جاويدي

بازديد از كارخانه شركت شيميايي فرآورد قشم
می 18, 2015
همایش عملکرد سال مالی منتهی به ۲۹/۱۲/۱۳۹۳ شرکت های عضو گروه سرمایه گذاری پتروشیمی
ژوئن 1, 2015

تجدید میثاق با سردار خوبی ها و رشادتها ،شهيد مرتضي جاويدي

SAM_0024SAM_0042SAM_0043SAM_0030SAM_00602015-05-14 12.38.282015-05-14 12.39.492015-05-14 12.39.18SAM_0007shahid.jawidi.2
بعد از پایان گردهمایی مدیران شرکت سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی PIIC فرصتی اندک برای پرواز برگشت از شیراز به تهران حاصل شد و با هماهنگی جناب آقای مهندس علامه عضو محترم هیأت مدیره و قائم مقام شرکت و جناب آقای عبدی رئیس حراست شرکت و این حقیر مهمان خانواده سردار خستگی ناپذیر جبهه ها و ستاره درخشان دوران دفاع مقدس و خورشید تابناک لشکر 19فجر و تیپ المهدی شهید مرتضی جاویدی گردیدیم و بعد از احوالپرسی و مرور خاطرات سردار دلاور شهید جاویدی و به اتفاق همسر گرامی و سایر اعضای خانواده شهید عازم روستای جلیان شهرستان فسا در جاده داراب گردیدیم. هر چند فرصت بسیار اندک بود اما دوستان با سرعت فراوان برنامه را ادامه دادند ابتدا در ورودی شهر فسا مهمان خانواده آن سردار دلاور بودیم و پس از استراحتی مختصر همراه برادر سردار شهید به امامزاده سید شمس الدین عازم شدیم و پس از سالها مرقد پاک دلاور شیرازی را در آغوش گرفتیم و یاد حماسه دلاور مردی آن شیر بیشه شجاعت و بچه های گردان فجر تحت فرماندهی اش را گرامی داشتیم.
سلام!
سردار بزرگ و استثنائی دوران دفاع دفاع مقدس شهید جاویدی
از شما به عنوان سردار احد نامبرده می شود اما این حقیر می خواهم از شما به عنوان سمبل مقاومت ملت ایران و همه آزادگان جهان نام ببرم. شما نه تنها در تنگه برده زرد منطقه حاج عمران درخشیدی بلکه در دفاع از کشور و مظلومان جهان پرتو افکنی می کنی، شما تبلور حماسه عاشورای حسینی هستی و شعار کل یوم عاشورا و کل عرض کربلایی
سردار جاویدی عزیر: درس مقاومت و ایستادگی شما و نیروهایت پرچم همه آزادگان جهان گردید.
سردار عزیز: شما در جوار رحمت الهی جاویدان گشتی تا ایران عزیز و انقلاب شکوهمند ملتش همیشه جاویدان بماند.
سردار عزیز و بی ادعا: شما سمبل بی ادعایی بودی خداوند همه مراحل ترقی و درخشش را به شما عطا نمود. اما آن پارامتر مهمی که از شما در دل ماست سادگی و خاکی بودن شماست.
ای عزیز دل ملت: شما که در میدان جنگ بیشتر به صاعقه شبیه بودی و در مقاومت و ایستادگی کوه را شرمنده می کردی چنان ساده و بی ادعا بودی که پس از سالهای شهادتت بوسیدن سنگ مزارت آرزوی همه ماست.
ای مهربان دلاور: چنان نفست به آرامش رسید که سخت ترین حادثه ها کوچکترین تأثیری در شما نداشت چون خداوند متعال وجودت را آرامش همگان نمود.
نام مرتضی جاویدی در جبهه های جنگ می درخشد.
یاد مرتضی جاویدی در قلبها می ماند.
محبت مرتضی جاویدی هرگز کم فروغ نخواهد شد.
سردار عزیز فدای پاهای تاول زده ات
دستهای زخمی ات
لبهای خشکیده ات
و چشمهای خسته و پرخونت
حال که در جوار رحمت الهی آرمیده ای
ما را فراموش مکن که بسیار محتاج عنایتت می باشیم.
خداحافظ فرمانده دلاور دوران مقدس
خداحافظ فرمانده افسانه ای

ارادتمند شما
نیروی تحت امرت
حمید باقری

دیدگاه ها بسته شده است